ŠEBESTIAN, spol. s r.o.
Zbehy 561
951 42  ZBEHY

Odporúčam telefonicky sa  ohlásiť ,  ďakujem.

Mobil: 0903 603626

mail: sebestian@sebestian.sk

Web : www.sebestian.sk

IČO : 34113801
IČ DPH : SK2020407114
Zapísaná v OR Okresného súdu Nitra
Oddiel: Sro
Vložka č. 934/N

Už 24 rokov sa tešíme  spokojnosti našich zákazníkov.

Firma Šebestian spol. s r. o.  bola založená vo februári 1995.

Od svojho vzniku sa  venovala dovozu, maloobchodnému a veľkoobchodnému  predaju produktov prevažne súvisiacich s pestovateľstvom a záhradou .

Na slovenskom trhu ponúka špeciálne  francúzske trojvrstvové agrofólie s vysokou hodnotou tepelnej izolácie a dlhorocnou  životnostou  , určené na pokrytie fóliovníkov. Úzko spolupracuje s významným rakúskym výrobcom profesionálnych konštrukcii fóliovníkov.

Polyetylénové fólie sú v sortimente firmy zastúpené aj v ponuke solárnych plávajúcich plachiet na bazény.

Výraznou mierou je v zameraní spoločnosti zastúpený závlahový materiál, ktorého predaj je spojený aj s odporúčaniami a návrhmi spôsobov zavlažovania pri konkrétnej požiadavke zákazníka.

Samozrejmosťou je teda aj poradenstvo týkajúce sa ponúkaného sortimentu.

Ďalšie zameranie  sa počas  existencie spoločnosti  zachovalo so zmenami, ktorými sa prispôsobovala  trhu.  Napriek tomu  však orientácia  na  pestovateľa a záhradkára zostala.

Relaxačná,  úžitková  záhrada a aj profesionálne pestovateľské plochy sú  naším zameraním O kvalite ponúkaných produktov svedčí dlhoročná spokojnosť zákazníkov, ktorá je  pre nás prioritou . Tejto orientácii  samozrejme zodpovedá i naša starostlivosť a prístup k zákazníkovi.